Xbox Music

Android için Resmi Xbox Music Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.1 MB
  • Version 2.0.40929
  • Dil TR / EN
  • Firma Microsoft Corporation
Xbox Music uygulamasını Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza yükleyerek Xbox Music'in tüm özelliklerini Android tabanlı cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Xbox Music uygulamasını Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza yükleyerek Xbox Music'in tüm özelliklerini Android tabanlı cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Android tabanlı cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz ve zengin müzik arşivi ile dikkatleri üzerine çeken uygulama ile favori şarkıcılarınızın hit parçalarını dilerseniz online, dilerseniz de offline olarak dinleyebilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken tek nokta, uygulama Xbox Music Pass kaydı gerektirmektedir. Gerekli olan kaydı yaptıktan sonra yeni müzikler keşfedebilir ve milyonlarca müzik arasından en beğendiklerinizi cihazınıza indirebilir ve çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Uygulamada bulunan senkronizasyon özelliği sayesinde cihazınızda bulunan çalma listelerinizi tüm cihazlarınız arasında otomatik olarak senkronize edebilirsiniz. Ayrıca en sevdiğiniz şarkıcıların biyografilerine ve son albümlerine göz atabilirsiniz.

Xbox Music indir